PODNIEŚ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA

ODNIEŚ SUKCES

Jako użytkownik globalnej sieci internet w pełni wykorzystaj jej możliwości budując Swoją finansową niezależność.

Naprzód

 

Zarabiaj przez internet

W dobie dość powszechnego dostępu do sieci zainteresowanie tematem zarabiania przez Internet rośnie. Powodem jest oczywiście poszukiwanie dodatkowego (a czasami podstawowego) źródła dochodu. Dodatkowo bariera wejścia w biznes internetowy jest dość niska. Wystarczy łącze internetowe, komputer, oraz podstawowa wiedza na temat poruszania się w Internecie (poczta elektroniczna, serwisy społecznościowe). Pozostałe informacje można zdobyć samodzielnie...

 

Zarabianie przez internet

W dobie dość powszechnego dostępu do sieci zainteresowanie tematem zarabiania przez Internet rośnie. Powodem jest oczywiście poszukiwanie dodatkowego (a czasami podstawowego) źródła dochodu. Dodatkowo bariera wejścia w biznes internetowy jest dość niska. Wystarczy łącze internetowe, komputer, oraz podstawowa wiedza na temat poruszania się w Internecie (poczta elektroniczna, serwisy społecznościowe). Pozostałe informacje można zdobyć samodzielnie.

 

Z reguły pierwszym krokiem wykonywanym przez osoby poszukujące dodatkowych zarobków w internecie jest zwrócenie się ku sieciom afiliacyjnym. Znajdziemy w nich wiele programów z których można skorzystać samodzielnie lub polecić produkt lub usługę znajomym i rodzinie. Przykładem takich kampanii są konta osobiste, pożyczki, zakupy w sklepie internetowym lub rejestracja w klubie zakupowym. Już kilka sprzedaży wygenerowanych w miesiącu pozwala zgromadzić wynagrodzenie w wysokości kilkuset złotych. Pierwsza przelew jest impulsem do rozwijania działań i pogłębiania wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Wydawcy zaczynają uruchamiać własne strony www i blogi. Dokształcają się w zakresie reklamy w wyszukiwarkach, oraz kupowania ruchu w Google i na Facebooku. Pierwsze efekty przychodzą po kilku miesiącach solidnej pracy, nauki i eksperymentowania. Zapraszamy do rejestracji, która umożliwi Ci postawienie pierwszych kroków w świecie e-commerce.

Wokół zarabiania przez Internet narosło wiele mitów. Wielu osobom zarabianie przez Internet wydaje się być mało efektywne i nie zawsze przejrzyste, ale to nie musi być prawda. Najważniejsze, aby wybrać taki sposób zarabiania, który jest klarowny i przynosi zyski będące odzwierciedleniem wysiłku. Taką metodą jest działanie w programach  afiliacyjnych. Działa to w dokładnie w ten sam sposób, co praca stacjonarna. Oferuje jednak swobodę decyzji oraz brak stresu.

Decydując się na program partnerski, nic nie tracisz. Oznacza to, że polecając, np.: usługi bankowe lub pożyczki, nie musisz inwestować pieniędzy w żaden projekt. Samodzielnie, albo dzięki wsparciu merytorycznemu, budujesz zasięg i pełnisz rolę marketera. Twoja praca będzie przynosić wymierne korzyści kiedy ktoś zainteresuje się polecaną przez Ciebie usługą w internecie, pozostawi Swoje dane, aby konkretna instytucja skontaktowała się drogą telefoniczną, lub zakupi dany produkt.

Niewątpliwą zaletą zarabiania przez internet jest rozwój. Prowadząc działania marketingowe stajesz się bardziej świadomym, dostrzegasz zasięg i efekty Swoich działań. Samodzielnie podejmujesz decyzje, kreujesz określony przekaz do zdefiniowanej grupy odbiorców i podchodzisz do sprzedaży w sposób nieszablonowy. Nauczysz się efektywnie zarządzać zasięgiem w mediach społecznościowych, pisać atrakcyjne i perswazyjne teksty, oraz monitorować Swoje wpływy. Zarabianie przez internet można traktować nie tylko jako uzupełnienie domowego budżetu, ale też jako bardzo rozwojową zajęcie, która rozwinie umiejętności zawodowe i zwiększy pewność Siebie.  To wszystko pozwoli Ci zarobić od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

 Zalety zarabiania przez internet:

  • Samodzielnie decydujesz o tym, w jaki sposób chcesz polecać produkty, promocje i usługi.

  • Możesz pracować w zaciszu domowego biura.

  • Legalnie rozliczasz się na podstawie umowy z partnerami i podmiotami, dla których polecasz usługi (np. bankami).

  • Nie musisz inwestować środków własnych, by móc osiągać zyski.

  • Miesięczne wynagrodzenie jest proporcjonalne do ilości włożonej pracy.

Jak zacząć?

  • Rejestruj się – gdy to zrobisz, staniesz się Wydawcą,

Ważne jest to co inwestujesz i w co inwestujesz

Rejestruj się

1

Aktywuj konto

2

Zyskujesz dostęp do materiałów

3

Udostępniaj materiały i zarabiaj jednocześnie

 

Program partnerski

Jest to narzędzie internetowego marketingu. To skrypt sprzężony z bazą zamówień sklepu internetowego. W programie tym organizatorem jest sklep online, oferujący produkty lub usługi, zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na Swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora - w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

 

W praktyce wygląda to tak, iż klient wchodzi na stronę internetową partnera. Na stronie tej zapoznaje się z ofertą sklepu, po czym ze strony partnera za pomocą hiperłączy przechodzi na stronę sklepu. Jeżeli klient ten dokona zakupów w sklepie organizatora - wówczas partner otrzymuje prowizję (zazwyczaj w postaci kilku procent wartości zamówienia), od organizatora.

 

Programy partnerskie tworzone są najczęściej przez sklepy, które sprzedają produkty z dużą marżą. Dotyczy to np. takich branż jak jubilerstwo, markowe perfumy czy e-booki. Wszędzie tam gdzie sklep może odstąpić część swojego zysku na rzecz większej sprzedaży. Również na rynkach sportowych np. związanymi ze sportami zimowymi (snowboard, narciarstwo), inwestuje się w programy partnerskie - ze względu na to, iż istnieje sporo stron traktujących o sportach zimowych, strony te są potencjalnymi partnerami programów partnerskich. W przypadku, gdy duże firmy uruchamiają swój program partnerski, robią to najczęściej na bazie narzędzia stworzonego specjalnie na ich potrzeby i niezależnego od innych podmiotów. Pozostali gracze korzystają z oprogramowania zewnętrznego, ogólnie dostępnego, choć integrowanego indywidualnie  lub decydują się na udział w programach afiliacyjnych, które oparte są na sieciach programów partnerskich.

 

Regulaminy programów partnerskich najczęściej dokładnie precyzują rolę uczestnika takiego programu. W większości przypadków partner nie jest, ani przedstawicielem organizatora, ani pośrednikiem pomiędzy klientem a sklepem.

 

Partycypowanie w programie partnerskim jest rodzajem telepracy.

 

Istnieje kilka metod promocji linków affiliacyjnych w programach partnerskich, m.in:

 

  •     Promocja linków w mediach społecznościowych

 

  •    Umieszczenie kodów lub linków partnerskich na własnej stronie internetowej lub blogu   

 

  •     Promocja na forach dyskusyjnych

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu.