canada-lake-feb.jpg

  Gra CASHFLOW

Inwestowanie to umiejętność, której nie nauczysz się z książek, a nauka w rzeczywistym świecie może okazać się bardzo kosztowna. Warto najpierw nauczyć się kontrolować swoje emocje...

Gra CASHFLOW poprzez zabawę nauczy Cię praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku. Zarządzaj swoimi aktywami i pasywami, inwestuj na giełdzie i wydostań się z wyścigu szczurów! Kupuj nieruchomości i biznesy, inwestuj w akcje i metale szlachetne, aż wydostaniesz się z wyścigu szczurów. Rywalizujesz nie tylko z innymi graczami. Twoimi „przeciwnikami“ są też: rynek nieruchomości, notowania giełdowe czy nieprzewidziane sytuacje.

Grę zaczynasz od pracy na etacie, a CASHFLOW zabiera Cię w podróż, w której zbudujesz swój portfel aktywów potrzebny do wydostania się na szybki tor. W banku nikt NIGDY nie poprosi Cię o Twoje świadectwo szkolne czy dyplom. Opanuj to, co jest naprawdę ważne dla przedsiębiorców i inwestorów, czyli zestawienie finansowe, a potem gromadź aktywa i buduj swój majątek. Gry są odzwierciedleniem prawdziwego życia. Pomyśl, jak reagujesz, gdy rywalizujesz z innymi graczami. Czy stajesz się lekkomyślny, gdy wygrywasz? A może załamujesz się w obliczu przegranej? Lepiej wyciągnąć wnioski podczas gry, niż w świecie prawdziwych pieniędzy – Twoich pieniędzy.

CASHFLOW nie tylko nauczy Cię, jak inwestować i pozyskiwać aktywa, ale przede wszystkim, jak zachować się w różnych sytuacjach rynkowych. Będziesz mógł sprawdzić swoje strategie tworzenia majątku, których być może nie miałbyś okazji zweryfikować w prawdziwym życiu. Jeśli jesteś oszczędny, spróbuj strategii agresywnych. Jeśli lubisz podejmować ryzyko, spróbuj stopniowego wzrostu. Ucz się i wygrywaj!

Po prawie 20 latach nauczania na całym świecie, jak budować swój przepływ pieniężny, zauktalizowaliśmy najbardziej kompleksową grę inwestycyjną wszech czasów, aby była jeszcze lepsza:

• szybsza i bardziej interaktywna rozgrywka,

• nowe sposoby wygranej,

• uaktualnione karty, karty zawodu i pola na planszy,

• zupełnie nowy i bardziej atrakcyjny wygląd,

• nowe kostki i pionki-szczurki,

• bardziej intuicyjne zestawienie finansowe,

• jeszcze więcej zabawy i nauki niż kiedykolwiek!

Informacje o produkcie

Gra planszowa CASHFLOW

wydostań się z wyścigu szczurów

pol_Gra-planszowa-CASHFLOW.jpg

Wysyłka gratis!

,

Pełną listę cen i kurierów otrzymasz podczas składania zamówienia

 

OPINIE

Gra CASHFLOW jest rewelacyjna! Numer 1 na świecie. Rozwija niesamowicie umysł człowieka. Polecam gorąco!

Sebastian, Radom

 

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?

 

Za zamówione produkty zapłacisz:

  • przy odbiorze,

  • przelewem tradycyjnym,

  • kartą płatniczą VISA, MasterCard lub Maestro za pośrednictwem systemu PayU lub PayPal,

  • błyskawicznym przelewem elektronicznym, jeśli posiadasz rachunek bankowy z dostępem internetowym w jednym ze współpracujących z nami banków (Alior Bank, Bank Millennium, Bank Pocztowy, Bank Pekao, BGŻ BNP Paribas, BOŚ, BPH, BZWBK, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, EuroBank, Getin Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Noble Bank, Orange Finanse, PKO BP, Plus Bank, Raiffeisen Bank, T-mobile).

 

Jeśli wybierzesz jedną z powyższych form płatności, najpóźniej następnego dnia roboczego przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. W przypadku wystąpienia opóźnienia w realizacji zamówienia, prześlemy Ci odpowiednią informację e-mailem.

 

Za zamówione produkty możesz również zapłacić przelewem tradycyjnym na nasz rachunek bankowy.

 

Zamówienie opłacane tradycyjnym przelewem zostanie zrealizowane najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty z należnością. Po otrzymaniu wpłaty i wysyłce zamówienia otrzymasz informację e-mailem.

 

Ile kosztuje przesyłka?

 

Zamawiając książki, gry planszowe CASHFLOW lub inne produkty, możesz wybrać najbardziej odpowiadający Ci sposób dostawy. Koszt dostawy jest zryczałtowany i nie zależy od wagi zamawianych towarów czy wybranego sposobu płatności:

  • odbiór przesyłki w Paczkomacie (dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych) - 9,90 zł

  • przesyłka kurierska DPD (dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych) - 9,90 zł

 

Więcej

  Gra CASHFLOW

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu.

finanserka ©2019